• Gemba kaizen zdroworozsądkowe podejście do strategii ciągłego rozwoju wyd. 2

79.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu do 5 dni roboczych
Cena przesyłki 6.99
Odbiór osobisty 0
Paczka w Ruchu 6.99
Paczkomaty InPost 9.99
Kurier Inpost 14.9
Kurier Inpost pobranie 18.9
Dostępność Mało
ISBN 978-83-8087-602-6

Niniejsze, drugie wydanie niezwykłej książki Gemba kaizen to długo oczekiwana,kompleksowo zaktualizowana wersja precyzyjnego opracowania, które omawia zasadyjapońskiej filozofii biznesu - filozofii ciągłego doskonalenia i innowacji w zakresieprocesów, czyli kaizen, w obszarze o zasadniczym znaczeniu z punktu widzenia wynikówfirmy. Chodzi o obszar, w którym podejmowane są kluczowe działania, czyli o gemba.
Umożliwia to sprawne wdrażanie efektywnych kosztowo udoskonaleń w najważniejszychprocesach biznesowych.
Przytoczone w książce przykłady pokazują, w jaki sposób można obniżać koszty,poprawiać jakość i podnosić poziom zadowolenia klienta.
To kompleksowe opracowanie szczegółowo omawia kluczowe zagadnienia gemba kaizen,takie jak:
Jakość, koszt i dostawa w obrębie gemba. Pięć kroków organizacji miejsca pracy. Rozpoznawanie i eliminacja muda, czyli działań niegenerujących wartości dodanej.
Zarządzanie wizualne. Rola kierowników w środowisku pracy zorganizowanym zgodnie zzasadą lean. Rola i zakres odpowiedzialności menedżerów gemba, jeżeli chodzi outrzymywanie wysokich wyników. Zarządzanie JIT i TFM. Rola dyrektora generalnego wprzewodzeniu kulturze kaizen. „Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie, co zrobić,aby Twój biznes był bardziej opłacalny i skuteczny, otwórz tę książkę i nie szukajjuż dalej. Dobrze trafiłeś!
Kaizen Institute, który reprezentujemy autor i ja, świętuje swoje okrągłe 15-lecieskutecznego funkcjonowania na rynku polskim i blisko 35-lecie na scenie światowej.
Tysiące zadowolonych firm w Polsce i na świecie daje nam bardzo mocną legitymację dozapewnienia Ciebie, że wykorzystanie kaizen do prostych codziennych usprawnieńprzełoży się na zwiększenie efektywności procesów w Twojej firmie. Efekt w postaciwyższej produktywności, lepszej jakości i zwiększonych zysków osiąganych przyznacznie niższym nakładzie kosztów, czasu i inwestycji nie może być dla Ciebieobojętny.
Jeżeli wdrożysz podstawowe zasady, które opisuje w niniejszej książce Masaaki Imai,droga do sukcesu jest otwarta. W pierwszej kolejności staraj się wdrażać rozwiązania,które pociągają za sobą niskie koszty, i pamiętaj, że dążenie do perfekcji z kaizennie ma końca".
Mariusz Bryke, CEO Kaizen Institute Poland
Data wydania 2018-08-22
Status JEST
Autor Masaaki Imai
Wydawca MT Biznes
Format 15,5x23,5
Rok wydania 2018
Wydanie 2
Oprawa Miękka
Stron 484
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci