• Uwolnić się z depresji

49.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu do 5 dni roboczych
Cena przesyłki 6.99
Odbiór osobisty 0
Paczka w Ruchu 6.99
Paczkomaty InPost 9.99
Kurier Inpost 14.9
Kurier Inpost pobranie 18.9
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 978-83-7785-181-4

Można uwolnić się z depresji i obrać kurs na zdrowie !

Jeśli od lat żyjesz z depresją, z pewnością często zadajesz sobie pytanie: "Dlaczego tak trudno jest poczuć się lepiej?". Możliwe, że dzielnie kroczysz ścieżką jednej wybranej metody leczenia. A może bezskutecznie próbowałeś różnych sposobów walki z chorobą, ale objawy depresji nieustannie nawracają, pojawiając się w najmniej spodziewanym momencie.

Podstawowym celem niniejszej książki jest stworzenie efektywnego i praktycznego planu pokonania choroby. Przedstawione w niej rodzaje leczenia oraz sposoby ich zastosowania pomagają w stworzeniu kompleksowej strategii pokonywania depresji, bazującej na opisanych szczegółowo sześciu ścieżkach powrotu do zdrowia. Korzyści wynikające z ich stosowania zostały udokumentowane w znacznej liczbie badań klinicznych, a każda ścieżka jest oparta na innym sposobie rozumienia i pokonywania depresji.

Karty pracy, porady i zwięzłe opisy sześciu ścieżek zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ukazać wszystkie kluczowe możliwości i tym samym umożliwić wybór najbardziej przekonujących i skutecznych pomysłów oraz tych propozycji, które w okażą się najbardziej pomocne.

Uwolnić się z depresji. Ścieżki do zdrowiato niezastąpiona książka dla osób cierpiących na depresję, ale także niezbędnik szkoleniowy dla samych terapeutów!

Wiele łatwych w użyciu i niezwykle przydatnych w terapii kart pracy i formularzy do wypełnienia, które znajdują się w książce, można także pobrać osobno ze strony internetowej.

 "Ta nieoceniona książka może pomóc każdemu, kto cierpi na depresję, nieważne czy łagodną, czy ciężką".

                                 Aaron T. Beck,  twórca terapii poznawczej

"Koniecznie muszą ją mieć wszyscy, którzy chcą znaleźć drogę wyjścia z depresji... Książka ta oferuje wszystko, czego potrzeba, by zacząć spoglądać z nadzieją w przyszłość".

                                  Mark Williams, współautor książki Świadomą drogą przez depresję

"Uwolnić się z depresji. Ścieżki do zdrowia dostarcza ważnych informacji ludziom bezpośrednio i pośrednio doświadczonym przez dezorientujące i bolesne objawy depresji".

Kay Redfield Jamison, autorka książki Niespokojny umysł.  

Data wydania 2014-09-15
Status JEST
Autor Jesse H. Wright, Laura W. Mccray
Wydawca Zysk i S-ka
Format 21x27
Rok wydania 2014
Wydanie 1
Oprawa Miękka
Stron 424
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie