• Regulamin promocji

Konkurs urodzinowy
REGULAMIN KONKURSU 
1. Organizatorem konkursu jest Księgarnia PUSZCZYK .
2. Nagrodą w konkursie są 2 zestwy po 3  książeczki z Serii Kicia Kocia w miękkiej oprawie z autografem Bajanki - najlepszej przyjaciółki Kici koci oraz 2 zestawy po 3 książeczki z serii Żubr Pompik w których autor Tomasz Samojlik wpisze dedykację imienną dla wygranych.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wszystkie jego warunki wymienione w treści posta konkursowego. W przypadku nie dopełnienia któregoś z punktów osoba zostaje wykluczona z konkursu.
4. Konkurs trwa do dnia 16.05.2021.
7. Zwycięzcy zostaną wytypowani przez Księgarnię Puszczyk 18.05.2021. Wyniki zostaną opublikowane tego samego dnia. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na podanie do publicznej wiadomości listy zwycięzców.
3.Nagrody można odebrać w Księgarni Puszczyk w Hajnówce ul. Batorego 34 lub na terenie Polski zostaną wysłane na koszt organizatora. 
4. Zwycięzcy konkursu po poinformowani o wygranej dobrowolnie podaje swoje dane adresowe w celu wysyłki nagrody. Dane te nie zostaną wykorzystane do innych celów ani przekazane osobom trzecim. Dane kontaktowe należy podać w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników konkursu, po tym czasie zostaje wybrana kolejna osoba..
5. Niniejszy konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym, w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.(Dz.U.2010.127.857) 12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 

 

  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie